Twilight-saagan posliinihukka Taylor Lautner metsästää nykyään ihmissusia
Taylor Lautner katosi parrasvaloista viimeisen Twilight-elokuvan jälkeen. Fanit ja lööppilehdet ovat pohtineet, mitä hänelle tapahtui, mutta totuus on villeintä juorua mehukkaampi. Taylor ei vain lomaillut mielenterveyssyistä: hän löysi todellisen kutsumuksensa ja liittyi ihmissusia metsästävään salaiseen järjestöön. Parhaillaan hän metsästää ihmissusia öisin ja yrittää tehdä paluun Hollywoodissa. Hänellä on yhä vaikeuksia käsitellä tilanteen ironiaa. Ihmissuden rooli teki hänestä kuuluisan, mutta nykyään sama peto on hänen verivihollisensa.
Onko tuo vitsi? Kyllä ja ei. Tuo on juonikuvaus tulevalle tv-sarjalle Taylor Lautner: Werewolf Hunter, jossa Lautner näyttelee itsensä fiktiivistä versiota.
Sarjan on luonut Daisy Gardner, joka on työskennellyt mm. sarjojen Single Drunk Female, Silicon Valley ja Californication parissa. Sarjan tuottaa Amazon.
Kuvassa on Twilight - Epäilys.
Lähde: Deadline
Keskustelut (0 viestiä)
Kirjoita kommentti